Başakşehir Klima Servisi | Başakşehir Klimacı

Başakşehir klima servisi, klimalardaki kapasitenin tespitini, mekândaki yapıtı ve ısıyla aynı orandadır. Yapılacak olan klimanın etrafı kapalı olacağı için, mekândaki havanın hacmine dikkat edilmelidir. Klima cihazları, kendi bünyesinde bulunan gazın buharlaşma niteliğinden faydalanarak, ısıyı dış mekâna atar. Spit olan klimalarda ise, içerisinden geçmekte olan gaz, bulunan ısıyı emer, ve böylece buharlaşma başlar. Bu işlem sonucunda hava soğur, Buharlaşmış olan gaz, dış ünitede yoğuşur ve emdiği sıcaklığı dışarı atar.

Başakşehir Klimacı, bünyesinde bulunan tecrübeli çalışanlarıyla, arızayı en hızlı şekilde onarmaktadırlar. Teknolojimiz her geçen gün gelişmekte olup, klimalardaki ana mekanizma sistemleri de değişmektedir. Klima servisimiz bunun bilince, ve son teknolojinin yapısına hakim olmaktadır. Diğer klima servislerinden farklı olarak, yapılan süreçlerde ekonomik olarak yardımlar yapılmaktadır.

Petra Klima Avantajları;

Başakşehir KlimaBaşakşehir Klima Servisi
Orijinal KlimalarYerinde Montaj
Garantili ÜrünKredi Kartına Taksit
Tecrübeli EkipYetkili Servis Garantisi
Basaksehir-Klima

İçindekiler

En Yakın Klima Servisi Başakşehir – En Yakın Klimacı Başakşehir

Servis ekibi olarak Başakşehir ilçesinin bütün mahallelerinde ve sokaklarında, işinin en iyisi ustalarla, gereken servis işlemlerini tamamlamaktayız. En yakın klima servisi Başakşehir ilçesinde istediğiniz her yerde bulabilirsiniz. Her tür, her marka klimalara kaset, tavan, mobil, split ve salon klimalarının, bakım ve onarım işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Başakşehir servis ekibi olarak müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, arızayı gidermek için profesyonellik le çalışmaktayız.

Klima arızalarınız için iyi bir usta bulabilmek isterseniz, 0212 451 04 25 numarayı arayıp size en yakın klimacı Başakşehir bölgesinden bulabilirsiniz. Aradığınız numaradan adres talep ettikten sonra, ekibimizle birlikte o bölgeye intikal edip, en hızlı şekilde sorun halledilir.

Başakşehir Klima Satışı – Başakşehir Klima Satan Firmalar

Başakşehir de halk olarak rağbet gören, bir çok firma vardır. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde Başakşehir klima satışı merak edilen konulardan birisi olmuştur. Başakşehir in her bölgesine hizmet veren ekibimizle, en iyi klimaları tanıtıp, satışlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bölgede hemen hemen her firmanın klima satışı gerçekleştirdiğini görebilirsiniz. Başakşehir klima satan firmalar arasında, Lg, Airfel, Daikin ve Arçelik gibi kaliteli ve sağlam firmalar da yer almaktadır.

Başakşehir Klima Servisi Ücreti – Başakşehir Klima Servisi Fiyatları

Klima sahibi olan bireyler, servis çağırdıkları vakit, ödeyecekleri ücret hakkında bilgi almak isteyebilirler. Başakşehir klima servisi ücreti klimanın markasına, parça fiyatına, yapılacak işlemine göre değişmektedir. Fiyatları işe şu şekilde sıralayabiliriz

 • l Klima servis ücretleri : 100 TL
 • l Klimadaki arıza tespiti ücreti : 150 TL
 • l İşçilik ücreti : 150 TL
 • l Tesisat değiştirme işçilik ücreti : 200 TL
 • l Evaparatör değiştirmenin ücreti : 150 TL
 • l Elektronik kartı değişme ücreti : 150 TL
 • l Elektronik kartı onarma ücreti : 150 TL
 • l Fan motoru değişme : 350 TL
 • l Bobin değiştirme ücreti : 150 TL
 • l Ön panel değiştirme ücreti : 150 TL

Başakşehir klima servisi fiyatları ve işçilik ücretleri ustasına ve arızanın büyüklüğüne göre değişebilir. Güncel Fiyatlar için firmamızı arayabilirsiniz.

Başakşehir Klima montajı –Başakşehir Klima Montaj Fiyatları

Başakşehir semtinde bütün mahalle ve sokaklara hizmet veren servisimiz, montaj işinde de en iyisidir. Aynı zamanda klimanın bakım ve onarımı da yapılmaktadır. Başakşehir klima montajı servis ekiplerinin numarası her zaman açıktır. Çağırılan ekip, en kısa zamanda mekâna ulaşıp montaj ve diğer işlemleri tamamlar.

Başakşehir klima montaj fiyatları ise günden güne değişmektedir. Değişimin sebebi parçaların pahalanmasından kaynaklanır. Montaj ücretleri 300 ila 700 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Başakşehir Klima Arıza – Başakşehir Klima Arıza Servisi

İster ev tipi, isterse salon tipi olsun, tüm klimaların belli aralıklarla bakımları yapılması gerekir. Bakımı yapılmazsa klimalarda soğutma işlemi başarılı olmaz ve arıza vermeye başlar. Başakşehir klima arıza ekibi olarak, garanti kapsamında olan ürünleri ücretsiz olarak tamir ediyoruz.

Çoğu zaman filtrelerinde, soğutma işleminde veya fanlarında arıza olabiliyor. Bu gibi durumlarda Başakşehir klima arıza servisi yapılan çağrılardan sonra işe başlar. Garanti kapsamındaki ürünün tamirinden dolayı ücret alınmaz. Ancak garanti kapsamında değilse, belli ücretler vardır.

Başakşehir Klima Tamiri

Klimanın tamir edilmesi veya onarılması, bir servis ekibinden istenen hatta çoğu zaman beklenen tek şeydir. Başakşehir klima tamiri ustaları olarak ekipler klimalarda oluşan hasarı tespit edip, kolaylıkla sorunu ortadan kaldırırlar. Başakşehir klima tamiri yapan yerler, Başakşehir in her semtinde ve her mahallesinde mevcuttur. Evinize en yakın yer ile iletişime geçip, var olan sorunu bildirebilirsiniz. Ekipler tarafından giderilen arızalar ve tamirler şu şekildedir.

 • l Yeteri kadar soğutmayan klima,
 • l Buz tutan klima,
 • l Su damlatan klima,
 • l Sigortayı attıran klima,
 • l Çok ses çıkaran klima,
 • l Elektronik kartı yanan klimalar.

Bu gibi sorunlarla servis ekibi ilgilenir ve sorunu halleder.

basaksehir-klimaci

Başakşehir Klima bayileri – Başakşehir Klima Bayi Fiyatları

Başakşehir ilçesinde klima satışları yapan bayilere talep günden güne artmaktadır. Sıcak havaların gelmesiyle birlikte, ev, ve iş yeri klimalarının satışları da başladı. Başakşehir klima bayileri olarak en fazla talep alanlar,

Yetkili servislere başvurup istediğiniz model klimayı alabilirsiniz. Uzman ekipler tarafından klima adrese teslim edilip montaj işlemleri titizlikle tamamlanır.

Başakşehir LG Klima Servisi – Başakşehir LG Klima Bayi Fiyatları

Başakşehir LG klima servisi nerede ? Başakşehir in tüm mahallelerine hizmet veren, LG klima servisinin en yakın adresi Cebeci mahallesi P caddesi No 62 İstanbul dur.

Başakşehir LG klima bayi fiyatları ise, 8.000 TL – 14.500 TL arasında değişmektedir.

Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi – Başakşehir Mitsubishi Klima Bayi Fiyatları

Başakşehir Mitsubishi klima servisi nerede ? en yakın klima servisinin adresi : Şahintepe, Kartal sokak No 107 Bahçeşehir IST

Başakşehir Mitsubishi klima bayi fiyatları ise, 7000 TL – 15.000 TL arasında değişmektedir.

Başakşehir Arçelik Klima Servisi – Başakşehir Arçelik klima Bayi Fiyatları

Başakşehir Arçelik klima servisi nerede ? En yakın klima servis adresi : Başakşehir mahallesi, Hürriyet Bulvarı No 121 A blok Başakşehir IST

Başakşehir Arçelik klima bayi fiyatları ise , 8000. TL – 20.000 TL arasında değişmektedir.

Başakşehir Vestel Klima Servisi – Başakşehir Vestel Klima Bayi Fiyatları

Başakşehir Vestel klima servisi nerede ? En yakın klima servis adresi : Güvercintepe Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi No 281 Başakşehir IST

Başakşehir Vestel klima bayi fiyatları ise, 8.300 TL – 31.000 TL arasında değişmektedir.

Başakşehir Daikin Klima Servisi – Başakşehir Daikin Klima Bayi Fiyatları

Başakşehir Daikin klima servisi nerede ? En yakın klima servis adresi: Bahçeşehir 2. Kısım Atatürk Blv No 2 Başakşehir IST

Başakşehir Daikin klima bayi fiyatları ise, 9.000 TL – 25.000 TL arasında değişmektedir.

Basaksehir-Klima
Klima taktırmak isteyen kullanıcılar klima araştırması yaparak en iyi klimayı bularak isteklerini yerine getirirler. Petra Başakşehir Klima nerede sorusunun cevabını bulmak için sıklıkla araştırma yaparlar. Petra Klima kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak ve istedikleri özellikleri bulunduracak klimaları firmalarında bulundururlar.