Esenler Klima Servisi – Esenler Klimacı

Esenler klima servisi, klima arıza, klima montaj, klima tamiri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile birlikte, çalışanlar adeta işlerinde usta olmuşlardır.

Esenler Petra Klima Servisi, bünyesine kattığı uzman ekipleriyle klima servisini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Klimalar, iç mekanların sıcaklık ve nem dengesini ayarlayan elektronik cihazlardır. Bu bakımdan klimaların onarımları veya bakımları için klimanın çalışma mekanizmasının bilinmesi gerekir. Müşterilerin eğer bu konuda bilgi ve tecrübeleri yoksa klimalarını tamir etmeye çalışmaları oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Petra klima servisi bu hizmeti müşterilerine sunarak kısa zamanda ve en güvenli şekilde soğutma hizmeti sorunlarına çözüm getirmektedir.

Esenler Klimacı, Bayram ve tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Ayrıca bazı resmi tatiller ve 15 Temmuz, 1 Mayıs gibi izin günlerinde de çalışmaktadır. Servisimizin vermiş olduğu hizmetler arasında, hemen hemen her türlü bakım hizmeti bulunmaktadır. Klimaların bakımlarını da yapmaktayız.

Ayrıca;

 • -Vrf Klima
 • -Hava perdesi
 • Rooftop klima
 • -Klima santrali
 • -Havuz nem alma santrali
 • -Isı geri kazanım cihazı
 • -jet-fan (otopark fanı)

İçindekiler

En Yakın Klima Servisi Esenler – En Yakın Klimacı Esenler

Klima servislerimizi mümkün olduğunca halk arasında, ve halka yakın yerlerde kuruyoruz. Size en yakın klima servisi Esenler bölgesinde bir çok alanda vardır. Bu servis hizmetlerinden bazıları şu şekildedir.

En yakın klimacı Esenler bölgesine ait bazı klimacıları yukarıda belirttik. Ancak Esenler bölgesi kalabalık ve büyük bir semttir. Bundan sebep çoğu bölgede klima servis hizmetleri bulunmaktadır.

Esenler Klima Satışı – Esenler Klima Satan Firmalar

Esenler İstanbul ‘un en kalabalık semtlerinden birisidir. İnsan yoğunluğu hava kirliliğinin ve sıcaklığının da sebebidir. Klimalarımız yalnız havayı soğutmakla kalmayıp, havayı da temizlemeye yarar. Esenler klima satışı son zamanlarda çok fazla bahsedilen bir konudur. Araştırmadan klima almak doğru bir iş değildir. Esenler klima satan firmalar arasında Baymak, LG, MUTSIBISHI, DAİKEN, TOSHIBA, SIGMA, VESTEL, VAILLANT, GENERAL gibi sevilen markalar vardır.

Petra Klima Avantajları;

Yerinde MontajOrijinal Klimalar
Garantili ÜrünYetkili Servis Garantisi
Tecrübeli EkipKredi Kartına Taksit
Esenler-Klima

Esenler Klima Servisi Ücreti – Esenler Klima Servisi Fiyatları

Esenler klima servisi, arıza çıkaran, onarım gereken her türlü klimayı tamir etmektedir. Esenler klima servisi ücreti servis tarafından karşılanır. Eğer garanti kapsamı dışında ise, o zaman belli başlı ücretler alınmaktadır. Klima servis ekipleri, dilediğiniz her yerde klimanızı tamir edip, onarmak için ustalıkla çalışmaktadırlar. Esenler Klima servisi fiyatları, klima sahibi kişileri yakından ilgilendirmektedir. Çünkü klimalar sorun çıkarmasa bile, bakım için servis ekiplerine mecburdur. Fiyat aralığı ise 100 TL ile 700 TL arasında bir fiyattır.

Esenler Klima Montajı – Esenler Klima Montaj Fiyatları

Klimayı montajı, klimayı satın aldıktan sonra ekipler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Esenler klima montajı çalışanları montaj konusunda yapılması gereken her şeyi en iyi şekilde yaparlar.

Esenler klima montaj fiyatları, bazı klima servislerinde fiyata dahil olarak eklenmiştir. Montaj yapan ustalar ek bir ücret istemezler. Ancak bazı yerlerde durum böyle değildir. Montaj işlemi tespit yapılması gereken bir iş olduğundan zor ve ustalık isteyen bir şeydir. Bundan dolayı 100 ila 400 TL arasında fiyat talep edenler olabilir.

Esenler Klima Arıza – Esenler Klima Arıza Servisi

Klima arızalanmasının bazı belirtileri vardır. Bunlar,

 • l Klimanın soğutmaması,
 • l Klimanın ısıtmaması,
 • l Devre kartının yanması,
 • l Boruların çatlama veya kırılması,
 • l Fan motorlarının yanması.

Bu arızalardan birisi bile meydana gelirse Esenler klima arıza servisi ni çağırmanız yeterlidir.

Esenler klima arıza ekipleriyle birlikte, adrese hızla ulaşıp, istenilen bakım veya aruza çalışması yapılır.

Esenler-Klima

Esenler Klima Tamiri

Klimasını tamir etmek isteyen müşteriler tarafımızca iletişim kurup adres bildirdikten sonra arıza tespiti yapılır. Esenler klima tamiri yapan yerler bölgede oldukça fazladır. Arıza tespitini yapmak, klima arızası için çok önemlidir. Tespit edilen arızanın bedeli ve servisin eve gitme ücreti müşteriye kabataslak bildirilir.

Müşteri onay verdikten sonra, tamir işlemi gerçekleştirilir. Eğer yapılan tamir işlemi bildirilen fiyattan daha fazla ise ve müşteri bunu ödemekten kaçınırsa, o zaman tamir işlemi iptal edilir, yalnızca servis ücreti alınır. Esenler klima tamiri garanti kapsamında olan klimalardan ücret talep etmez.

esenler-klima-servisi

Esenler Klima Bayileri – Esenler Klima Bayi Fiyatları

Klima almadan önce, servisinin nerede olduğuna, hangi servisten satış yapılacağına dikkat etmek gerekir. Klimalarda çeşitlilik ve markaların çoğalması bir rekabet ortamı oluşturmuştur. Müşteriler klimanın en iyisini seçmek için bir araştırma içine girerler. Esenler İstanbul Klima bayileri bu konuda insanları rahatlatır. Her bütçeye ve her ortama uygun klimalar mevcuttur.

Esenler klima bayileri nerede, çok fazla merak edilen konulardan biri olmuştur. Bizde sizler için bazı klima bayilerini derledik.

Esenler klima bayi fiyatları sürekli değişkenlik gösterip, var olan rekabeti de arttırmaktadır. Fiyatlar 6.500 den başlayıp 30.000 e kadar yükselmektedir.

Esenler LG Klima Servisi – Esenler LG Klima Bayi Fiyatları

Esenler LG klima servisi nerede ? Esenler semtindeki klima bayileri, oldukça fazladır. LG bayisi de bunlardan birisidir. Almak isteyen herkesin ulaşabileceği mevkilerde konumlanmış, mağazalar mevcuttur.

Esenler LG klima bayi fiyatları ise, değişken bir durumdur. Klimaların, modellerinin artması da, fiyatları etkileyen faktörlerdendir.

Esenler Mitsubishi Klima Servisi – Esenler Mitsubishi Klima Bayi Fiyatları

Esenler Mitsubishi klima servisi nerede ? Esenler semtinin Mitsubishi klima servis yerleri bulunabilir yerlerde konumlanmıştır. Detaylı bilgi için ziyaret edeceğiniz bayiler vardır.

Esenler Mitsubishi klima bayi fiyatları, klimadan klimaya değişmektedir. Bazı klimalarda fiyatlar yüksek iken, bazılarında ise bütçeye uygundur.

Esenler Arçelik klima Servisi – Esenler Arçelik Klima Bayi Fiyatları

Esenler Arçelik klima servisi nerede ? Esenler semtinin Arçelik klima servis yerleri, kolay bulunabilecek bir durumdur. Günümüzde, internet satışı bile gerçekleşen klimalar hakkında bilgi almak, bir tık uzaktadır.

Esenler Arçelik klima bayi fiyatları, araştırılması gereken konulardandır. Arçelik klima almak isteyenler, bayiler ile iletişime geçip, fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirler.

Esenler Vestel Klima Servisi – Esenler Vestel Klima Bayi Fiyatları

Esenler Vestel klima servisi nerede ? Esenler semtinin Vestel servisleri, semtin en bilindik yerlerine konumlanmıştır. Ulaşmak ve bilgi almak bu anlamda, oldukça basittir.

Esenler Vestel klima bayi fiyatları, bayilikler arasında bile değişebilecek bir durumdur. Fiyatlar için internet sitesinden veya iletişim numaraları üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Esenler Daikin Klima Servisi – Esenler Daikin Klima Bayi Fiyatları

Esenler Daikin klima servisi nerede ? Esenler semtinin Daikin klima servisleri, ihtiyaç anında en iyi hizmeti verebilmek için, her konuma yakın bulunmaktadırlar. Klima servis adreslerini öğrenmek mümkündür.

Esenler Daikin klima bayi fiyatları, klimanın kalitesine ve soğutma alan kapasitesine göre, değişkenlik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisine, web sitelerinden ulaşabilirsiniz.